0

Ariana Fejzullahu është një personazh shumë i përfolur në publik.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahut dhe më vonë famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe këngëtari tani pop resin të bëhen prindër për herë të katërt.

E sot, Ariana ka dalë e veshur me plot stil, e ajo çka merr vëmendjen është barku i saj i fryrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE