0

Almeda Abazi është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Ajo u bë e njohur që kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Mirpëo, famën më të madhe ajo e arriti kur u martua me aktorin e njohur, Tolgahan Saisman.

Ajo tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të aprë dhe gjatë kësaj kohe është shumë active në rrjete sociale.

E së fundi ajo ka publikuar një video ku shihet duke ngritur pesha të rënda e që do të mund ta lëndonin beben e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE