0

Sabri Fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë dhe që nga fillimi ishte një ndër më të preferuarit, përcjell ORAinfo.

Krahas projekteve muzikore, Sabriu është aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sabritu tani i është publikuar një foto kur ishte i ri.

Me mustaqe e me flokë kaçurrela, Sabri dukej si turqeli kur ishte i ri.

E veshja e tij me stil është ajo që merr vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE