0

I kemi parë vjehrrinë e Sarës, por jo edhe të Ledrit.

Sara dhe Ledri janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Sidomos tani që Sara është shtatzënë e gjithë vëmendja është fokusuar tek ajo, duke pritur momentin kur do e sjellë vajzën në jetë.

Kemi parë imazhe të ndryshme të Sarës me shoqëri e familjar, e së fundmi Sara ka vendosë të na prezantojë me prindërit e saj.

Pyetja që iu adresua asaj ishte se ngjanë më shumë me nënën apo me babain, si ju duket juve?

SHPËRNDAJE