0

Ajo u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer për publikun që në daljen e parë.

Gjira Kajtazi ishte këngëtarja që i solli frymë të re muzikës rep në Kosovë, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është alrguar nga muzikë për t’iu përkushtuar jetës së saj private.

Gjira tani është në prag të lindjes së fëmiut të saj të parë dhe duket se ka shtuar shumë peshë gjatë kësaj kohe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE