0

Ibrahim Tatlises është këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer turk.

Këngët e tij si ‘Aramam’, ‘Haydi soyle’, ‘mavi mavi’ e shumë të tjera mbeten përherë në kujtesën e dëgjuesve turk dhe atyre të huaj, përcjell ORAinfo.

Ai komentohet shumë edhe për jetën private dhe sidomos martesat e tij.

Nga martesa e tij e tretë, Ibrahim ka një vajzë e të cilës para pak ditëve ia festoi ditëlindjen e tetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE