0

Miloti është shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Ndonëse nuk është aktiv me këngë të reja, ai është shumë i angazhuar në mbrëmje e koncertë, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përkushtuar edhe në familjen e tij, ku është i martuar dhe ka dy fëmijë.

E nusja e tij, Erxhina me fotot që i poston duket të jetë një ndër nuset më të bukura të estradës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE