0

Ermira dhe Goldi tashmë janë bërë prindër të një djali.

Gueril, është emri me të cilin e kanë pagëzuar atë, shkruan ORAvip.

E sot bukuroshja ka publikuar një foto të Goldit me djalin.

Kjo është pamja më e ëmbël që kemi parë deri më tani nga ata./ORAvip/

SHPËRNDAJE