0

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi.

Në datën historike 28 Nëntor çifti simpatik Gold Ag e Ermira u bënë prindër për herë të parë.

Ishte Goldi ai i cili shkroi fjalët më emocionuese për ardhjen në jetë të djalit, shkruan Kosovarja.

Këtë gëzim duket se po di ta shpreh ashtu si ç’është më së miri duke ia bërë një surprizë të vogël bashkëshortes dhe pasardhësit të tij.

Ermira ndau një imazh në një shtrat i cili ishte i mbushur me gjethe trëndafili e me një buqetë më lule.

“Të vish në shtëpi për këtë” ishte mbishkrimi i imazhit, duke shprehur gëzimin që po e përjeton me familjen e saj.

SHPËRNDAJE