0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet në rrugë bashkë me djalin dhe është veshur në lëkurë.

Edhe në këtë foto, Ermira po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE