0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ermira-goldi-mp4″]

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një foto të djalit ku shkruan “I love dad”.

Duket se kjo gjë e ka emocionuar shumë reperin e njohur kosovar. /ORAvip/

SHPËRNDAJE