0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAVip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/nje-baba-si-goldi-ne-vend-te-djepit-ja-ku-e-ve-djalin-ne-gjume”]

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, përmes një imazhi ajo ka shfaqur torten që ka realizuar me fytyrën e Gold Ag dhe djalit.

Kaq bukur po duket torta me fotografinë e tyre. /ORAVip/

SHPËRNDAJE