0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

E gjatë kësaj pritjeje të ëmbël, Ariana nuk po heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Sot ajo ka postuar një foto ku shihen një palë këpucë shumë të shtrenjta.

Duket që këto i ka marrë dhuratë nga burri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE