0

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aree-mp4″]

Ariana është nënë e katër fëmijëve, një djali dhe tri vajzave.

Ajo sot ka publikuar një imazh shumë të bukur nga dhoma e gjumi.

E rrethuar nga tri vajzat e saj bukuroshe,veshja e tyre e njëjtë ka marrë gjithë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE