0

Ermali ndan imazhin më të mirë pranë vajzës Erës.

Ermal Fejzullahu mbetët një këngëtar i dalluar në skenën muzikore.

Duke qenë tejet aktiv me momente të ndryshme nga përditshmëria, ai shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, i lumtur pranë vazjës së tij Erës këngëtari ka shkrepur një imazh të mrekullueshëm.

Theksojmë, ai dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve.

SHPËRNDAJE