0

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një ndër çiftet më të komentuara të publikut shqiptar.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe nga kjo martesë kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjetet e tyre sociale dhe pothuajse çdo ditë publikojnë foto të ndryshme të jetës së tyre.

Sot, Ermali së bashku me familjen e tij janë nisur për në Dubai, e në foton që e ka postuar ai Ariana shfaqet pa grim dhe ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE