0

Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët me të dashur për publikun kosovarë.

Ai njihet edhe për kujdesin ndaj fëmijëve të tij, përcjell ORAinfo.

Ermali sot në mëngjesin ka publikuar një video në veturë bashkë me vajzën, Erën.

Këngëtari shfaqet duket kënduar këngën “Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking.

Ndërsa reagimi i vajzës së tij është i papritur. pasi edhe ajo fillon të këndojë bukur si babai i saj. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon:

SHPËRNDAJE