0

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Ariana po vazhdon edhe në këtë kohë me paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Sot, ata kanë dalë e gjithë familja bashkë dhe kanë publikuar foton më të ëmbël.

Mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është barku i Arianës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE