0

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një prej çifteve më të dashura për publikun kosovar.

Ata janë të martuar, kanë tre fëmijë dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e në veçanti Ariana.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë një veturë super-luksoze nga Ermali.

E nga gëzimi i madh ajo e ka përqafuar fort burrin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE