0

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar, kanë tre fëmijë dhe janë në pritje të fëmiut të tyre të katërt, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot, Ermali ka publikuar një foto të profilit të Arianës me të cilën na tregon që asaj i është kthyer Instagrami që i ishte hakuar para pak ditëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE