0

Gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Ajo se fundmi është duke i kaluar pushimet me Ermalin dhe fëmijët në Dubai.

Pak me parë ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke darkuar me burrin e saj Ermalin.

Pamja ku kanë zgjedhur për të hangër darkë ata duket prrallore. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE