0

Era Istrefi është këngëtarja shqiptare që arriti një sukses të madh me këngët e saj në gjuhën shqipe.

Ajo suksesin më të madh e arriti këtë vit, pasi u zgjodh të këndojë këngën e botërorit të futbollit 2018, përcjell ORAinfo.

Era është shumë aktive në rrjete sociale dhe poston fotografi e video të ndryshme të jetës së sa.

Ajo sot ka postuar një fotografi së bashku me vëllain e saj, por ajo çka merr gjithë vëmendjen është stili interesant i flokëve të tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE