0

Era është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo së fundmi ka publikuar këngën në bashkëpunim me motrën e saj Norën, shkruan ORAinfo.

E një detaj interesant janë këpucët e Erës të cilat i kishte mbathur edhe në videoklipin e realizuar për Kupën e Botës në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith.

Duket se këto janë këpucët e preferuara të këngëtares kosovare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE