0

Era Istrefi është e njohur për publikun tonë si dhe atë ndërkombëtar.

Ajo së fundmi është duke punuar shumë në projektet e saja ndërkombëtare e thuhet se do të vijë edhe me një bashkëpunim me motrën e saj, Nora Istrefin, shkruan ORAinfo.

Në foton e postuar prej saj në Instagram ajo paraqitet tejet provokuses dhe më e bukur se kurrë me pare.

Detaji që po merr gjithë vëmendjen e publikut është zhvillimi i hovshëm që po e merr së fundmi në trupin e saj e sidomos të pasmet e saja gjigande./ORAinfo/

SHPËRNDAJE