0

Era kujton babain, ju emocionon me fjalët për të

Era Istrefi është këngëtarja tejet e njohur dhe e pëlqyer shqiptare

Suksesi i saj depërtoi edhe jashtë kufijve kombëtarë ku u bë e njohur dhe përformoi edhe në skena të mëdha botërore, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, përmes një foto grafie ajo ka kujtuar me mall babain e saj të ndjerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE