0

Me një pamje tërësisht ndryshe – Era Istrefi poston foto vetëm në reçipeta.

Era Istrefi është një ndër emrat më të komentuar të shoubizit, e cila shfaqet shumë joshëse vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Në paraqitjen e radhës, Era mori vëmendjen ndjekësve teksa kishte bërë flokët gërsheta dhe i kishte lëshuar në fund.

Ajo kishte veshur vetëm reçipeta, ndërsa realizoi disa selfie provokuese për ndjekësit në Instagram.

Në ato imazhe, ajo vuri në fokus gjoksin, teksa mbante disa aksesorë në duar e fyt dhe dukej më ndryshe me atë stil flokësh.

Ndryshe, Era ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja dhe fansat e saj e presin me padurim rikthimin e saj.

SHPËRNDAJE