0

Era Istrefi tashmë është e njohur edhe ndërkombëtarisht.

Ajo së fundmi është duke punuar shumë në projektet e saja ndërkombëtare e së shpejti do të vijë edhe me një bashkëpunim me motrën e saj, Nora Istrefin, shkruan ORAinfo.

Kënga do të titullohet “Nuk e di” dhe do të lansohet me 19 prill, kështu ka paralajmëruar Era në Instagramin e saj.

Këtij njoftimi ajo i ka bashkangjitur edhe një foto me Norën, ku të dyja po duken shumë ‘hot’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE