0

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Era është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto, ku shihet me një stil ndryshe të flokëve dhe po duket mjaftë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE