0

Engji është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re ajo arriti të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale edhe pse është shumë e angazhuar në mbrëmje e koncerte.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE