0

Njomza tashmë është personazh shumë i përfolur.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ajo e ka rregulluar Engjin, e këtë pamje e ka publikuar në Instagramin e saj.

Si gjithmonë, Engji po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE