0

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani po sjell një këngë të re kushtuar fejesës, e për këtë ka bërë një paraljmërim.

E kjo duket se i ka pëlqyer nënës së saj dhe e cila e ka bërë paralajmërimin e këngës së vajzës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE