0

Engji është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re ajo arriti të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale edhe pse është shumë e angazhuar në mbrëmje e koncerte.

Duket se ajo ka vendosur të dal sonte, e për këtë ka zgjedhur një veshje shumë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE