0

Engji është këngëtarja kosovare e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjete sociale, ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ka publikuar disa foto nga pushimet e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja dhe grimi i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE