0

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur.

Vajza e Shyhrete Behlulit tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku po ka me mijëra ndjekës që e ndjekin.

Sot, Engji ka publikuar një foto ku shihet se është lodhur shumë dhe ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE