0

Gresa Behlulin nuse e keni parë, por kështu dukej mbrëmë Engji në festën e saj

Mbrëmë në familjet e Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit ka pasur festë.

Gresa Behluli, mbrëmjen e djeshme e ka pasur kangjeqin e saj me shumë të ftuara ndër to edhe emra të njohur të estradës, shkruan lajmi net.

Mirëpo edhe në familjen e Shyhrete Behlulit ka pasur festë pasi Engji e ka pasur para disa ditësh ditëlindjen dhe dje e ka festuar.

Nga festa e saj këngëtarja i ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në të cilat mund ta shihni se si është dukur vajza e Shyhrete Behlulit në festën ditëlindjes.

SHPËRNDAJE