0

Ajo është shumë e dashur për publikun tonë.

Engji u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të shkëputur nga dasma e Gëzimes dhe Hazmës.

Teksa ajo po vallëzonte, fotografi i bënte foto asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE