0

Engjëllusha Salihu tani është një këngëtare shumë aktive e muzikës populore dhe shumë e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe familja e saj këtë fundjavë kanë shkuar në Brezovicë, për të pushuar, përcjell ORAinfo.

E meqë Engji është shumë aktive në rrjete sociale, ajo ka postuar edhe shumë fotografi nga atje.

Mirëpo, një fotografi që e ka postuar me vëllain dhe motrën duket se është më e bukura nga të gjitha, e ajo çka merr gjithë vëmendjen është pamja e Engjit, ku edhe pse pa grim, duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE