0

Engji është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ndonëse në moshë të re ajo arriti të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të bukur të Matinit, të cilën më pas e ka ripostuar edhe gjyshja e tij, Drita./ORAinfo/

SHPËRNDAJE