0

Engjëllusha Salihu është emri i një ndër këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Engji është jo pak aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo sot ka postuar një foto ku shihet se ka dalë të festojë për 8 Mars dhe është rregulluar më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE