0

Engji po di të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Engji tani posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka shkuar te motra për të ndryshuar ngjyrën e flokëve e gjithë vëmendjen merr poza e saj interesante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE