0

Është një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore shqiptare.

Engjëllusha Salihu fillimisht u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si një këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

E gjejmë shumë prezente në dasma e fetsa të tjera familjare, por krahas kësaj nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Engji sot ka qenë prezente në emisionin një kafe me Labin ku edhe është takuar me kolegë e kolege.

Në një foto që e ka publikuar shihet ajo dhe Violeta Kajtazi të përqafuara dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim pamja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE