0

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo npërherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion e në familje.

Sot, Engji ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje në mal mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është poza e saj provokuese./ORAinfo/

SHPËRNDAJE