0

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAvip.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit Gresa dhe motrat e saj shihen të lumtura pranë babait.

E duket se ato kanë dashur që ta kenë kujtim një foto vetëm me babain e tyre./ORAvip/

SHPËRNDAJE