0

Engji është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE