0

U bë e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe tani Engjëllusha Salihu është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ndonëse në moshë të re ajo tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Engjji krahas angazhimeve që I ka në profesion, është edhe tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë dhuratë një kapele me gurë të çmuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE