0

Engji është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku ka pas vetës me mijëra ndjekës.

Sot Njomza ka publikuar një foto të Engjit, e cila duket tamam si princeshë me fustanin që ka veshur dhe me mënyrën si është rregulluar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE