0

Engji shfaqet mahnitëse për Vitin e Ri, ky është urimi i saj.

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/engjii-mp4-3″]

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo në natën e Vitit të Ri ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mahnitëse, e me të edhe ka uruar ndjekësit.

SHPËRNDAJE