0

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Engji tani posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek Learta për të zgjedhur fustan mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj pa grim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE