0

Engjëllusha Salihu edhe ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Para pak ditëve ajo festoi ditëlindjen e 26-të dhe kjo ditë e gjeti atë jashtë vendit në një koncert, përcjell ORAinfo.

E kur u kthye ajo organizoi një festë të madhe ku ftoi motrat, kunatën, mbesat dhe shoqërinë e saj.

Sot, ajo ka publikuar foto nga festa dhe përveç Njomzën dhe Gresën, ajo i quan motra edhe Leartën dhe kunatën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE