0

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares që ndonëse e re në moshë arriti të jetë shumë e suksesshme në fushën e muzikës popullore.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shuhrete Behluli, dhe tani është një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj Engji është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku nuk heziton të publikojë foto të ndryshme nga jeta e saj.

E dje, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka festuar Pavarësinë jashtë vendi, e ajo që ka marëë gjithë vëmendje është veshja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE